Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przemysł,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Dan-Poltherm sp. z o.o. wiodący producent systemów wentylacji basenowej oraz central klimatyzacyjnych z pompą ciepła poszukuje kandydatów do oddziału w Trójmieście na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży /
HVAC
Miejsce pracy: Rusocin

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania rozwiązań wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w oparciu o urządzenia oferowane przez spółkę.
  • Przygotowywanie ofert technicznych z wykorzystaniem komputerowych programów doboru urządzeń oraz katalogów technicznych.
  • Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych w oparciu o wykonane dobory urządzeń.
  • Współpraca z biurami projektowymi, konsultacje techniczne.
  • Współpraca z zagranicznymi oraz krajowymi dostawcami urządzeń.
  • Nadzór nad realizacją zamówień i procesem realizacji kontraktów.
Mile Widziane:
  • Wykształcenie wyższe techniczne -kierunek wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo lub ogrzewnictwo).
  • Znajomość branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej (HVAC).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego.
Co możemy Ci zaoferować?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z niemal 30 letnią tradycją.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach.
  • Pracę z innowacyjnymi produktami i technologiami.
  • Stanowisko biurowe oraz wszystkie narzędzia pracy.
  • Niezbędne szkolenia.

Aktualizacja: 30.11.2023