Specjalista ds księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy specjalistę ds księgowości:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • znajomość narzędzi księgowych np Symfonia oraz pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na wymianę korespondencji,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy oraz właściwy dobór priorytetów,
    • samodzielność, komunikatywność, dokładność i sumienność.
    •  mile widziane doświadczenie w branży TSL
    Obowiązki:

    • wystawianie faktur, rozrachunki z kontrahentami i klientami firmy,
    • udzielanie odpowiedzi podwykonawcom w sprawach płatności za usługi,
    • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, oraz instytucji zewnętrznych,
    • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych,
    •  obowiązki kadrowe np sporządzanie umów o pracę,
    • współpraca z kierownikami działów spedycji,
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na rynku spedycyjnym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • swobodę działania w ramach powierzonych zadań,
    • abonament medyczny,
    • dofinansowanie Karty Multisport,
    • możliwość korzystania z zajęć języka angielskiego,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • biuro w centrum Gdyni, przyjazne dla zwierząt/petswork.
    Informacje o firmie
    Jesteśmy firmą obecną na rynku transportowym od 20 lat, szukamy pracowników, którzy docenią niekorporacyjny styl zarzadzania, dużą otwartość na rozmowę i potrzeby pracowników. Zapraszamy do kontaktu i wysłania cv na [ukryte]
    Na osoby, które wybiorą Delphię na swojego pracodawcę czekają samodzielne, przyjazne miejsca pracy, satysfakcjonujące zarobki, elastyczne godziny pracy, abonament medyczny, karta Multisport.

    Aktualizacja: 05.01.2024