Specjalista ds. marketingu

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Produkujemy nowoczesne bluzy!

-umiesz tworzyć grafiki, relacje oraz krótkie formy video

-robisz świetne zdjęcia

-masz lekkie pióro i z łatwością tworzysz ciekawe treści

Twoje zadania na tym stanowisku:

- samodzielna obsługa profili SM (Facebook, Instagram), współtworzenie i wdrażanie strategii na wybrane kanały,
- tworzenie contentu do social mediów (zdjęcia, rolki, relacje),
- opieka nad przydzielonymi klientami (bieżący kontakt)

Co możesz zyskać?

-kreatywną pracę zdalną, widzimy się tylko podczas zbierania contentu oraz raz w miesiącu na kawce

- nowe umiejętności od doświadczonych osób z branży

- pieniądze - adekwatne do Twojej pracy :)
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą Rygo, specjalizującą się w produkcji nowoczesnych bluz.