Specjalista. ds. obsługi klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Komandor Pomorze S.A. jest częścią ogólnopolskiej sieci Salonów i Hurtowni Komandor – jednej z największych firm na rynku meblarskim w Polsce.

Meble nie mają dla nas żadnych tajemnic. Do pracy inspirują nas ludzie i to dla nich działamy od 30 lat na rynku! Chyba idzie nam całkiem nieźle - jako firma mamy na swoim koncie ponad milion zadowolonych Klientów!

Do nowo powstałego salonu poszukujemy:
Specjalisty ds. obsługi klienta

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów indywidualnych i hurtowych
  • Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy
  • Nadzór nad przepływem i realizacją zleceń klientów
  • Obsługa klientów hurtowych oraz indywidualnych pod kątem złożonych zamówień, faktur oraz płatności
  • Prowadzenie kasy fiskalnej, wystawianie faktur
  • Przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących danych sprzedażowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość obsługi komputera – w szczególności Excel, Word
  • Samodzielność oraz proaktywna postawa
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w weekendy ładujemy baterie ;)
  • Dodatkowe prowizje uzależnione od osiąganych wyników
  • Przyjazną atmosferę i sympatyczny zespół
  • Atrakcyjny Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres:  [ukryte]

Aktualizacja: 25.04.2023