Specjalista ds. obsługi klienta z j.angielskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego, j. francuski będzie dodatkowym atutem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, ustalanie priorytetów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość obsugi komputera, w tym pakietu MS Office,

Twoje zadania

  • kompleksowa obsługa klientów polskich i zagranicznych,
  • wprowadzanie danych klientów i ich zamówień do systemu informatycznego,
  • koordynacja działań związanych z zamówieniami produktów,
  • tworzenie raportów

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • pakiet medyczny,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • premię roczną,
  • imprezy integracyjne,
  • rozwój talentów,
  • szkolenia w Polsce i we Francji,
  • możliwość wsparcia w relokacji,
  • posiłki regeneracyjne,
  • polisa na życie-preferencyjne warunki

Aktualizacja: 21.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl