Specjalista obsługi z językiem angielskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego C1
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie!

Zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących, maili oraz czatów
  • Obsługa Klientów angielskojęzycznych
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Kontakt z klientami, którzy już korzystają z naszych produktów
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Zaangażowanie w wysoką jakość obsługi

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na pełny etat już od pierwszego dnia współpracy
  • Bogaty pakiet benefitów (kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się, dużej międzynarodowej firmie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wiele możliwości rozwoju w organizacji

Aktualizacja: 18.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl