Specjalista/Specjalistka do firmy spedycyjnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Wymagane kwalifikacje i kluczowe oczekiwania:
  • Znajomość branży logistycznej/spedycyjnej nie jest konieczna
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale sprzedaży i/ lub obsługi klienta mile widziane
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętności analityczne
  • Dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2, pozwalający na swobodną komunikację w j. angielskim)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Kluczowe zadania:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompleksowe i samodzielne:
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi klientami Spółki
  • Obsługa zleceń (m.in. wprowadzanie zleceń, uzupełnianie danych w systemie itp.)
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Odpowiednie wdrożenie w obowiązki
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Partnerską i przyjazną atmosferę pracy w zespole
Informacje o firmie
Kim jesteśmy?
  • Firmą z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni, jednym z największych operatorów intermodalnych w Polsce
  • Działamy w oparciu o sieć własnych oddziałów i terminali kontenerowych
  • Świadomym pracodawcą, który ponad wszystko wierzy w to, że to człowiek jest jego najcenniejszym aktywem i jednym z kluczowych źródeł sukcesu organizacji
  • Zespołem ciepłych, koleżeńskich osób, dla których praca to coś więcej niż obowiązek
Czekamy na Ciebie, jeśli:
  • Traktujesz swoją pracę jako coś więcej niż wymianę świadczenia za świadczenie
  • Jesteś gotowy do tego, żeby pełnić rolę lub w niedługiej przyszłości osiągnąć status specjalisty/eksperta na swoim stanowisku
  • Jesteś nastawiony na rozwój, samokształcenie oraz ponadprogramowe działania
  • Chcesz wziąć aktywny udział w budowaniu naszej firmy, marki i naszych standardów
  • Rozumiesz, że o tym, jak profesjonalna jest firma, decydują Twoje działania
  • Zwyczajowo dbasz o mienie swojego pracodawcy i jego dobre imię, jak o swoje

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Loconi Intermodal S.A. z siedzibą w Gdynia przy ul. Łużycka 8A (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 60 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail loconi@loconi.pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail loconi@loconi.pl.