Spedytor międzynarodowy z doświadczeniem - Gdynia

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów do współpracy,
  • Obsługa zleceń,
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców,
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym procesem zleceń oraz prowadzenie dokumentacji,
  • Budowanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami,
  • Utrzymywanie i dbanie o wysoki poziom jakości usług,
  • Nadzór nad rentownością zleceń spedycyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego lub intermodalnego– minimum 2 lata,
  • Znajomość co najmniej jednego języka obcego,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego reagowania.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
  • Wynagrodzenie etatowe + atrakcyjny system prowizyjny,
  • Wysoka prowizja adekwatna do zaangażowania i wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji,
  • Możliwość rozwoju jako partner biznesowy.

Konieczne dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Aktualizacja: 05.01.2024