Ogłoszenie nieaktualne

Spedytor

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OPIS
Firma transportowa Łopuski Transport  poszukuje osób do pracy na stanowisko: Spedytor Krajowy w Borkowie k/ Gdańska.
Firma Łopuski Transport  rozpoczęła działalność w 2012 r. Jesteśmy firmą niezależną z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w transporcie krajowym. Naszą misją jest zadowolenie klienta oraz zapewnienie najwyższej jakości usług w segmencie samochodowym wszelkich towarów wymagających kontrolowanej temperatury jak i bez temperatury. Realizujemy transporty cało pojazdowe oraz dystrybucję ładunków spaletyzowanych. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w bardzo wymagającej branży jaką jest przewóz produktów spożywczych oraz wszelkich innych ładunków. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie budując partnerskie relacje. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta ze współpracy z Nami.
Posiadamy 20 sztuk ciągników siodłowe marki VOLVO spełniające najwyższą normę emisji spalin EURO 6. Posiadamy naczepy plandeki do przewozów towarów nie objętych reżimem temperaturowym oraz naczepy chłodnie multitemperatura oraz monotemperatura ze ścianą działową umożliwiającą transport produktów w różnych temperaturach.
Opis stanowiska:
-  Organizowanie i koordynowanie przewozów w relacjach krajowych,
 - Bieżąca współpraca z klientami
- Zarządzanie Naszą własną  flotą
- Pozyskiwanie i budowanie długotrwałej współpracy z przewoźnikami oraz klientami
- Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń,
- Dbałość o jakość i terminowość dostaw
- Nadzór nad dokumentacją transportowo – spedycyjną
- Czynny udział w rozwoju firmy
Oferujemy:
- Pewne i stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
- przejrzyste warunki pracy
- Współpracę z dynamicznym zespołem, opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku
- Realną możliwość rozwoju
Wymagania: Otwartość na wyzwania i nowe doświadczenia, Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, Umiejętność planowania i organizowania swojej pracy, Umiejętność oraz chęć współpracy, Chęć rozwoju osobistego oraz zawodowego
Zapraszamy do aplikowania.