Spedytor z Językiem Hiszpańskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 1/2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową z własnym taborem.
Oferujemy obsługę ładunków kontenerowych we wszystkich kierunkach
geograficznych w eksporcie, imporcie oraz transporcie krajowym.
Aby zapewnić ciągły rozwój firmy poszukujemy zaangażowanych i ambitnych pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPEDYTOR KONTENEROWY / MIĘDZYNARODOWY Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM
Wymagania:
  • BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
  • Doświadczenie w branży transportowej na podobnym stanowisku min 1 rok
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, pracy pod presją czasu
  • Predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, samodyscyplina, wytrwałość
Obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami i podwykonawcami
  • Biegłą obsługę dokumentacji realizowanych zleceń
  • Monitorowanie i kontrolę realizacji zleconych transportów
  • Wycenę transportów krajowych i międzynarodowych
  • Dbanie o optymalne zaplanowanie tras oraz wykorzystanie floty
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe, stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Aktualizacja: 23.02.2024