Sprzedawca/Doradca Klienta

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Wymagania:
- łatwość nawiązywania kontaktów z klientem,
- zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność w pracy,
- doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej obsłudze klienta,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Obowiązki:
- sprzedaż produktów
- doradztwo w zakresie sprzedaży produktów
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : [ukryte]

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 133, poz. 883 ze zm."