Agent Nieruchomości

Aktualizacja: 14 dni temu

Wymagania:

Wystartujesz pod skrzydłami międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, która pomogła odnieść sukces już ponad 120 tys. osób! Twój Sukces - to nasz sukces, dlatego:

  • Gwarantujemy Ci profesjonalne, wszechstronne szkolenia, które przygotują Cię do sprawnego przeprowadzania transakcji na światowym poziomie. Będziesz mógł również liczyć na wsparcie doświadczonego mentora oraz współpracowników.
  • Oferujemy Ci bardzo wysoką prowizję - od 50 do 80% z każdej transakcji! U nas poziom Twoich zarobków zależy tylko od Ciebie!
  • Z nami możesz rozwijać się i nawiązywać kontakty - oferujemy regularne spotkania i konferencje, które poszerzą Twoją sieć kontaktów zawodowych.
  • Dzięki RE/MAX Polska będziesz miał dostęp do najlepszych narzędzi wspierających sprzedaż oraz największej na świecie bazy szkoleń online.
  • Z RE/MAX możesz zaplanować ścieżkę kariery – znacząca liczba naszych obecnych franczyzobiorców najpierw była naszymi niezależnymi agentami.
Co pomoże Ci odnieść sukces?
  • Pozytywne nastawienie do życia, aktywność i inicjatywa to już połowa sukcesu. My też tacy właśnie jesteśmy!
  • Kultura osobista, profesjonalizm, odpowiedzialność i wysoki poziom etyki zawodowej - ułatwi Ci zdobycie zaufania Klientów i kolejne polecenia.
  • Ważne byś lubił ludzi i potrafił z nimi rozmawiać :)
  • Przyda Ci się również dobra organizacja pracy i samodzielność.

Obowiązki:

NIEZALEŻNYM AGENTEM NIERUCHOMOŚCI

Oferujemy:

Spełniasz powyższe wymagania, a przynajmniej większość? Sądzisz, że być może nieruchomości to coś dla Ciebie? Chcesz spróbować czegoś nowego? Zgłoś się do nas! Chętnie opowiemy Ci o szczegółach :)

Ogłoszenie podstawowe
RE/MAX Polska
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 78 dni (do 08.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63014335
  • Data wyróżnienia: 8 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 8 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 99
  • Wyświetleń na liście: 2 068
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku