Architekt/ Architektka wnętrz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Instalacje
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli szukasz pracy jako architekt/ka wnętrz biurowych i komercyjnych, interesuje Cię rozwój w tej dziedzinie oraz znasz świetnie program pCon i AutoCAD – to szukamy właśnie Ciebie!
Twój zakres obowiązków:
- praca przy prestiżowych projektach w zakresie architektury i aranżacji powierzchni biurowych i obiektów komercyjnych.
Nasze wymagania:
- znajomość programu pCon Planner (modelowanie i wykonywanie wizualizacji), AutoCAD i Photoshop,
- umiejętność tworzenia aranżacji wnętrz i wykonywania rysunków technicznych,
- odpowiedzialność i zaangażowanie wobec powierzonych obowiązków,
- chęć do rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:
- stałą pracę lub współpracę
- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- materiały i urządzenia niezbędne do pracy,
- pracę w doświadczonym zespole,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- elastyczny czas pracy
Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV i portfolio wraz z kilkoma wizualizacjami wykonanymi w Pcon Plannerze na adres mailowy: [ukryte]

Informacje o firmie
KRUSEL HOME/OFFICE
Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych biur dostosowanych do potrzeb i wymagań klienta. Aranżujemy i wyposażamy również przestrzenie inwestycyjne.
Jesteśmy jedynym w Polsce północnej autoryzowanym dealerem marki Herman Miller, światowego lidera na rynku mebli biurowych.

Aktualizacja: 18.03.2024