Architekt Koordynator Projektów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów, w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
ARCHITEKT – KOORDYNATOR PROJEKTÓW
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kompleksowe koordynowanie procesu projektowego (etap koncepcji wstępnej, wielobranżowej, projektu budowlanego i technicznego, projektu wykonawczego) oraz  realizacji inwestycji (weryfikacja dokumentacji projektowej, rewizje, nadzór budowlany)
  • weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami, kompletności i poprawności przyjętych założeń, w tym ekonomii i optymalizacji rozwiązań
  • odpowiedzialność za terminową i kompletną realizację dokumentacji wykonywanej przez jednostkę projektową, w tym dokumentów formalnych niezbędnych do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
  • odpowiedzialność za właściwy przepływ dokumentacji pomiędzy zespołem projektowym a innymi uczestnikami procesu projektowego, w tym generalnym wykonawcą
  • czynna współpraca z inwestorem w zakresie wymagań dotyczących inwestycji
  • realizacja i koordynacja procesu zmian aranżacyjnych
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość programów Autocad, Sketchup
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie z certyfikacją BREEAM będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • Przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • Atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa
Informacje o firmie
Prosimy o dodanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Aktualizacja: 28.03.2024