Architekt lub Asystent Architekta Revit

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma Pilch Architekci z siedzibą w Sopocie  poszukuje osoby na stanowisko Architekta lub Asystenta Architekta

Zakres obowiązków i wymagania:
  • Znajomość Warunków Technicznych i Prawa Budowlanego oraz podstawowych zagadnień ochrony p-poż. w budownictwie wielorodzinnym
  • Projekty  koncepcyjne, budowlane, wykonawcze obiektów kubaturowych oraz projektów zagospodarowania terenu wraz z koordynacją międzybranżową,
  • Samodzielności w tworzeniu rysunków technicznych dla dokumentacji projektowej co najmniej na etapie koncepcji i dokumentacji do PnB
  • Podstawowej umiejętności weryfikacji opracowań branżowych w zakresie kolizji
  • Samodzielności w organizowaniu pracy własnej w ramach harmonogramu zadań
  • Biegłej znajomości programu Revit oraz AutoCad - warunek konieczny
  • znajomość programu Lumion , SketchUp, Photoshop
Oferujemy:
  • dobrą atmosferę i zgrany zespół,
  • atrakcyjne warunki pracy z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia i umiejętności,
  • stabilność zatrudnienia.
  • Multisport, Pakiet w Luxmed
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Praca od zaraz.
CV z portfolio wraz z informacją o możliwym terminie rozpoczęcia współpracy prosimy przesyłać na adres: [ukryte]