Ogłoszenie nieaktualne

Architekt

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista

Dla naszego Klienta - pracowni architektonicznej, poszukujemy
Architekta, który dołączy do zespołu zlokalizowanego w Olivia Business Centre.

Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie projektów na wszystkich jego etapach;
  • współpraca z inwestorami oraz branżystami;
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych i urzędowych w procesie pozyskiwania pozwoleń na budowę;
  • wykonywanie dokumentacji powykonawczej.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego architektonicznego;
  • znajomości programów Revit (warunek konieczny), AutoCad;
  • min. 3 lat doświadczenia w zakresie architektury mieszkaniowej, przemysłowej/usługowej
  • umiejętności pracy w zespole;
  • punktualności, zaangażowania;
  • proaktywności oraz pomysłowości;
  • dobrych umiejętności organizacyjnych (organizacja i planowanie zadań, terminowość, systematyczność) oraz odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • znajomości przepisów prawa budowlanego.
Oferujemy:
  • pracę w kreatywnym zespole w miłej atmosferze;
  • zdobycie doświadczenia przy zróżnicowanych i ciekawych projektach, również zagranicznych umożliwiających wykorzystanie języka angielskiego;
  • rozwój kompetencji w obszarze projektowania i zarządzania projektem;
  • elastyczny wymiar pracy oraz formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata;
  • nowoczesne warunki pracy w biurze w Olivia Business Centre.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres: [ukryte]

Aktualizacja: 25.02.2024