Ogłoszenie nieaktualne

Architekt Wnętrz

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

SML MIESZKANIA POD KLUCZ

Nasza firma zajmuje się kompleksowy wykończeniem wnętrz.
Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko Architekta wnętrz.

Wymagamy:
-minimum rok doświadczenia w projektowaniu wnętrz prywatnych
-biegła znajomość obsługi programów projektowych
-ukończone studia na kierunku związanym z architekturą
-pewność siebie i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
-mile widziane doświadczenie w zakresie koordynacji prac wykończeniowych w oparciu o wykonany projekt

Obowiązki:
-prowadzenie spotkań aranżacyjnych z Klientami
-inwentaryzacje
-tworzenie szczegółowych projektowych technicznych wraz z zestawieniem materiałowym

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z przykładowym projektem technicznym wnętrz na adres mailowy: [ukryte]   (w tytule: aplikacja Architekt wnętrz)