Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Architekta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Absolwenci oraz Studenci Biuro projektowe Primes sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku- Siedlce poszukuje Asystenta Architekta.
Tworzymy wielobranżową grupę inżynierską. Specjalizujemy się w projektach wielobranżowych, projektowaniu konstrukcji, analizach ekonomicznych, kosztorysach, doradztwie technicznym.

Opis stanowiska:
  • pełnienie funkcji Asystenta Architekta
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej: zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, biurowej,  usługowej i użyteczności publicznej,
  • pomoc przy przeprowadzaniu procedur administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym,
  • udział w procesie projektowym na wszystkich jego etapach: analizy, projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze i powykonawcze,
  • tworzenie wizualizacji i modeli 3D.
Wymagania:
  • Absolwenci oraz Studenci kierunku – Architektura i urbanistyka,
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w grupie,
  • biegła znajomość programów: AutoCAD, SketchUp, MS Office,
  • mile widziana znajomość: Adobe Photoshop, V-ray,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym, twórczym zespole,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w realizacji projektów od koncepcji po nadzory budowlane,
  • pakiet Multisport.
Opis dodatkowy:
  • CV i portfolio proszę kierować na adres email: [ukryte]
Informacje o firmie
Biuro Wielobranżowe Primes sp z o.o. poszukuje Asystenta Projektanta.

Aktualizacja: 20.03.2024