Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
4 500
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Zadania
  • bieżąca obsługa sekretariatu oraz przychodzących gości
  • dbanie o przestrzeń biurową i przygotowywanie spotkań
  • zamawianie materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura
  • bieżące zarządzanie dokumentami przekazywanymi do sekretariatu, w tym wprowadzanie dokumentów do systemu
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • prowadzenie bazy danych oraz przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
  • przygotowywanie not księgowych, kompensat i innych dokumentów finansowo-księgowych oraz pism i pełnomocnictw
  • przekazywanie dokumentacji finansowej do biura księgowego, obsługującego spółki
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przygotowywanie przesyłek kurierskich
  • wsparcie Zarządu w sprawach organizacyjnych
Wymagania
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracach biurowych, administracji i księgowości
  • dyspozycyjność, dokładność i systematyczność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i podzielność uwagi
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie zadania
  • inicjatywa i operatywność
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe, w zależności od efektów wykonywanych zadań
  • możliwość realnego kreowania swojej pracy – zależy nam na osobie samodzielnej i aktywnej
  • długoterminową współpracę
  • zdobywanie doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • piękny widok na sopockie dachy:)
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze  projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Chylońska110 i Vialo. Kreujemy wyjątkowe projekty mieszkaniowe w unikalnych lokalizacjach.

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
585540... Zadzwoń
a...@tps.pl Wyświetl e-mail
TPS Reapolis
Adres
Sopot Dolny Sopot
Armii Krajowej 116
Ważne jeszcze 9 dni (do 16.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot
Ulica i nr
NIP
5842730196
tps.pl
  • Numer ogłoszenia: 62626885
  • Data wyróżnienia: 2 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 17 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 2 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 3 761
  • Wyświetleń na liście: 66 343
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS