Asystent do prac biurowych/administracyjnych

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 20 dni temu

Zadania
  • bieżąca obsługa biura oraz przychodzących gości
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych
  • koordynacja obiegu dokumentów
  • wsparcie Zarządu w sprawach organizacyjnych
  • współpraca z biurem księgowym, obsługującym spółki
  • zamawianie materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura
  • prowadzenie korespondencji, także przygotowywanie przesyłek kurierskich
  • współpraca z administracją budynku
Wymagania
  • mile widziany/-a student/-ka IV, V roku, zwłaszcza trybu zaocznego
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności obsługi pakietu Office
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w projekt,
  • forma współpracy do uzgodnienia, chęć stałej współpracy,
  • ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pyszną kawę i niezapomniane widoki na sopockie dachy:)
Informacje o firmie
Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze  projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Argentum i Vialo. Kreujemy wyjątkowe projekty mieszkaniowe w unikalnych lokalizacjach.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62626885
  • Data wyróżnienia: 2 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 17 czerwca 2019
  • Aktualizacja: 6 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 969
  • Wyświetleń na liście: 39 313