Asystent

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy,
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

MAX Komfort jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku od ponad 16 lat. Specjalizujemy się w profesjonalnym obrocie płytkami ceramicznymi oraz elementami wyposażenia łazienek. Naszym celem jest permanentny rozwój. Obecnie chętnie zatrudnimy osobę na stanowisku asystenta "zarządu" - energiczną, która z zaangażowaniem i pasją będzie podchodzić do powierzonych jej obowiązków.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, dwuletnie doświadczenie na stanowisku asystenta,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków, nastawienie na rozwiązywanie zamiast wyszukiwanie problemów,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
Obowiązki:
  • pomoc w pracy "zarządu",
  • dekretowanie i archiwizowanie dokumentów
  • sporządzanie pism i innych dokumentów głównie na wzorach,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • inne czynności zlecone przez "zarząd"

Oferujemy:
  • umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie merytoryczne podczas całej drogi zawodowej w naszej firmie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tzw. „Rodo”. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest firma „Adam Kamiński Max Komfort”. Odbiorcą danych jest ich administrator. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych).
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 godzin temu
Aktualizacja: 3 dni temu
604107... Zadzwoń
a...@maxko... Wyświetl e-mail
Max Komfort
Adres
Gdynia Mały Kack
Wielkopolska 250
Ważne jeszcze 7 dni (do 30.10.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
NIP
579-184-54-97
maxkomfort.eu
  • Numer ogłoszenia: 63830108
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Aktualizacja: 16 października 2020
  • Wyświetleń: 1 378
  • Wyświetleń na liście: 34 780
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS