Ogłoszenie nieaktualne

Asystent

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Zamawianie materiałów budowlanych
  • Zarządzanie gospodarką magazynową i prowadzenie procesu inwentaryzacji
  • Budowanie bazy podwykonawców
  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia
Nasze wymagania
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne, zaangażowanie
To oferujemy
  • Samodzielną pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).