Asystent Proj. br. Sanitarnej specj. się w proj. inst. zewnętrznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Infrastruktura,
Instalacje
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Tworzenie opracowań projektowych instalacji sanitarnych przy wsparciu zespołu projektantów,
  • Czynny udziału w przygotowaniu wniosków o warunki oraz w rozmowach z gestorami sieci,
  • Branie czynnego udziału w zespole projektowym i koordynacyjnym,
  • Aktywna współpraca z zespołem realizacyjnym oraz Generalnym Wykonawcą,
  • Ewentualne prowadzenie uzgodnień z Inwestorem, reprezentowanie firmy na zewnątrz, prowadzenie rozmów technicznych i projektowych.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • Praktyczna znajomość AutoCAD, Profil Koordynator 8.0, Civil,
  • Mile widziana znajomość technik projektowania w technologii BIM,
  • Kreatywność, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy zespołowej,
  • Mile widziane – prawo jazdy kategorii B.
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,
  • Możliwość osobistego rozwoju, szkoleń,
  • Otwartość na pomysły i inicjatywy pracowników,
  • Wzrost wyzwań wraz ze wzrostem doświadczenia,
  • Współpracę opartą na uczciwych zasadach oraz szczerej i otwartej komunikacji,
  • Dobre narzędzia do pracy na zajmowanym stanowisku.
Informacje o firmie
INDUSTRIA to firma, skupiająca specjalistów z obszarów architektury, technologii, konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz urbanistów i projektantów branży drogowej. Naszą kadrę zarządzającą stanowią absolwenci najlepszych polskich i europejskich uczelni. Specjalizujemy się w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej (w szczególności obiektów służby zdrowia), obiektów przemysłowych i rafineryjnych oraz obiektów mieszkalnych. Nasze projekty powstają w oparciu o technologię Building Information Modeling, którą wykorzystujemy wielobranżowo. Projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Projektanta branży sanitarnej ogłoszonego przez firmę INDUSTRIA MEP Sp. z.o.o. (ul. Azymutalna 9, 80-298 Gdańsk). Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie, że zgadzam się na przechowywanie moich danych osobowych przekazanych na ww. cel przez okres 2 lat od dnia dzisiejszego oraz, że zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie."