Asystent Projektanta Konstrukcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Biuro projektowe Primes sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku- Siedlce poszukuje Asystenta Projektanta Konstrukcji.
Tworzymy wielobranżową grupę inżynierską. Specjalizujemy się w projektach wielobranżowych, projektowaniu konstrukcji, analizach ekonomicznych, kosztorysach, doradztwie technicznym.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie dokumentacji technicznej obiektów budowlanych (rysunki konstrukcji)
  • asystowanie przy zadaniach obliczeniowych
  • praca z dokumentacją projektową w środowisku CAD i Tekla Structures
Nasze wymagania

  • Absolwenci oraz Studenci wydz. Inżynierii Lądowej z min. rocznym doświadczeniem w wykonywaniu dokumentacji rysunkowej konstrukcji żelbetowych
  • dobra znajomość programu Autocad
  • chęć do nauki i zdobywania doświadczenia
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich
  • dokładność, sumienne podejście do obowiązków

To oferujemy
  • szkolenie przygotowujące do pracy w programie Tekla Structures
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy, sympatyczny i partnerski zespół
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych do projektowania konstrukcji lub/i kierowania robotami budowlanymi

KONTAKT:  [ukryte]
Informacje o firmie
Biuro Wielobranżowe Primes sp z o.o. poszukuje Asystenta Projektanta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 20.03.2024