Asystent Projektanta Konstrukcji Stalowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych
  • praca z dokumentacją projektową w środowisku mni.CAD. Tekla Structures i innym
Nasze wymagania
  • znajomość zagadnień konstrukcyjnych w zakresie projektowania konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w sporządzaniu projektów konstrukcji stalowych – m.in. rok w środowisku BIM (Tekla Structures, Advance Steel, Bentley)
  • ugruntowana wiedza z mechaniki i wytrzymałości materiałów
  • samodzielność, motywacja oraz umiejętność myślenia analitycznego
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

To oferujemy
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia wiedzy oraz doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy, sympatyczny i partnerski zespół
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych do projektowania konstrukcji lub/i kierowania robotami budowlanymi
  • pakiet Multisport

KONTAKT:  [ukryte]
Informacje o firmie
Biuro Wielobranżowe Primes sp z o.o. poszukuje Asystenta Projektanta Konstrukcji Stalowych.