Asystentka biura - SurfBurger

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

SurfBurger to 9 stacjonarnych lokali oraz trzy restauracje na kołach stworzone z pasji
do pysznych domowych burgerów przyrządzanych z naturalnych i świeżych składników.
Nasza prężnie rozwijająca się firma staje przed coraz to nowymi wyzwaniami,
chcąc im wszystkim sprostać poszukujemy nowej osoby do naszego Surf Teamu
na stanowisko:
Asystentka Biura.

Obowiązki:
- ewidencjonowanie, opisywanie faktur, przygotowywanie dokumentów dla księgowości
- przygotowywanie i archiwizacja dokumentów kadrowych spółki,
- rozliczanie delegacji pracowników
- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej wraz z rejestrem
- wystawianie faktur Vat na podstawie paragonów
- obsługa poczty elektronicznej
- ewidencja i koordynacja obiegu dokumentów
- prowadzenie kasy spółki i raportu kasowego
- obsługa konta bankowego – terminowe wprowadzanie przelewów do kontrahentów
- przygotowywanie umów zleceń
- wystawiane rachunków do umów zleceń
- cotygodniowe przygotowywanie zestawień o wydatkach i przychodach
- przygotowywanie oraz archiwizacja dokumentów związanych z działalnością firmy
- kontrola spraw terminowych związanych w funkcjonowaniem lokali gastronomicznych (pozwolenia, koncesje,sanepid itp.)
- przyjmowanie i obsługa gości, dbałość o czystość, ład i porządek w biurze
Oczekiwania:
- minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w biurze rachunkowym lub w dziale księgowości
- dyspozycyjność
- znajomość zasad kontroli kosztów i tworzenia rozliczeń
- dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów i koncentracja na celach
- obsługa komputera oraz innych urządzeń biurowych
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
- skrupulatności oraz odpowiedzialności za jakość realizowanych zadań

Oferujemy:
- udział w rozwoju firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę na okres próbny, następnie umowę o pracę
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pełen etat
- możliwość rozwoju zawodowego w bardzo prężnie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie adekwatne do pełnionego stanowiska
- w celu realizacji zadań zapewniamy: zaplecze biurowe, telefon, komputer i inne niezbędne do pracy narzędzia.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64763158
  • Data wyróżnienia: 07.06.2022
  • Data wprowadzenia: 23.03.2022
  • Aktualizacja: 25.06.2022