Asystentka biura w oddziale Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Szukasz ciekawej pracy z interesującymi, pełnymi pasji ludźmi? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Voilà! Mamy coś dla Ciebie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy:
ASYSTENTKI BIURA w Gdańsku

Co jest dla nas najważniejsze?
Etyka zawodowa, rzetelność, obsługa na najwyższym poziomie oraz przyjazna atmosfera w zespole, rozumiesz: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia min. średniego
  • Znajomości pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.
  • Umiejętności tworzenia i redagowania oficjalnych pism oraz pism urzędowych.
  • Samodzielności w działaniu, umiejętności planowania i organizacji pracy.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy
Co oferujemy?
  • Ciekawą pracę z interesującymi, pełnymi pasji ludźmi.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Okres próbny - umowa zlecenie.
  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji.
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych.
  • Przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych.
  • Obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów.
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie.
  • Kompletowanie bazy klientów.

Konfucjusz powiedział: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w swoim życiu.” Nie zawiedź Konfucjusza. Zgłoś się do White Wood!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Wyślij swoje CV [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64933712
  • Data wyróżnienia: 05.08.2022
  • Data wprowadzenia: 26.07.2022
  • Aktualizacja: 26.07.2022