Barmanka/Barman w Józefie K.

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:

    Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    Doświadczenie nie jest wymagane
    Dyspozycyjność minimum 4 dni w tyg w tym weekendy. (pt,sb,nd)
    Dyspozycyjność w godzinach nocnych.
    Język angielski w stopniu komunikatywnym
    Wysoka kultura osobista
    Chęć oraz energia do pracy
    Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    Punktualność
    Rzetelność w wykonywanych obowiązkach
    Miła, nienaganna aparycja.

Obowiązki:
    Utrzymanie porządku za barem oraz na sali
    Uzupełnianie brakującego towaru
    Przygotowywanie półproduktów
    Obsługa gości zgodna z standardami panującymi w lokalu
    Przestrzeganie zasad panujących w lokalu

Oferujemy:

    Prace w młodym, zgranym zespole
    Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, stawka dla studenta do 26 r.ż. to 18,30         brutto/netto   (dla "niestudentów" zaczynamy od 15zł i lecimy w górę po ogarnięciu wszystkiego co potrzebne aby być samodzielnym pracownikiem)
    Pracę w miłej atmosferze i ekstra ekipą
    Co tygodniowy grafik
    Przeszkolenie z tajnych technik baristycznych oraz barmańskich.

Opis dodatkowy
CV ze zdjęciem prosimy wysyłać pod adres e-mail : [ukryte] z dopiskiem "Barman/ka"
Informacje o firmie
Józef K. jest jak dziecko. Nie umie się obchodzić ze sztućcami, często się umaże na buzi, w nocy boi się potworów i nie może spać, jeśli pomarańczowa lampa nie świeci się do białego świtu. Zapraszamy w imieniu opiekunów Józefa, barmanek i barmanów, na przeróżnej maści napoje, także alkoholowe, domowe ciasto, i wkrótce także niezobowiązujące dania prosto od kucharza w białym czepku.
Dla osób które nie wiedzą, małe objaśnienie. Józef K. do tej pory był małą kawiarnią w Sopocie, przy ul. Kościuszki 4/1b z oknami na Dworcową. Mieszkał tam przeszło 10 lat. Był małym i zgrabnym tworem. Aktualnie się znacznie rozrósł na ziemi gdańskiej. Wszystkich starych bywalców zapraszamy do Gdańska, wszystkich, którzy Józefa jeszcze nie znają, zapraszamy równie mocno. Jeśli chodzi o godziny otwarcia, to są mocno rozciągliwe. Drzwi są otwarte do ostatniego klienta, co oznacza mniej więcej do 2, a czasem i do 5. Józef K. lubi ludzi.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64391033
  • Data wyróżnienia: 23 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Aktualizacja: 28 lipca 2021
  • Wyświetleń: 691
  • Wyświetleń na liście: 10 838