Brygadzista / Koordynator ekipy sprzątającej

Branża / kategoria
Kadry / HR

Aktualizacja: 26 dni temu

Wymagania:

Zadania:

  • Koordynacja pracy zespołu sprzątającego,
  • Utrzymanie czystości na terenie prestiżowego obiektu biurowego w Gdańsku,
  • Rekrutacja i szkolenia nowych pracowników,
  • Współpraca z Zarządcą budynku oraz z Przełożonym.

Obowiązki:

Oferujemy:

  • Pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku z możliwością pracy także w weekendy (pod warunkiem chęci) w godzinach 06.00 – 21.00,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Możliwość awansu w strukturach organizacji.

Oferujemy:

Oczekujemy:

  • Gotowości do wykonywania podstawowych zadań w ramach realizacji kontraktu,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • Wysokiej kultury osobistej, dyplomacji i umiejętności pracy w zespole.

Ogłoszenie podstawowe
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 66 dni (do 12.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63023020
  • Data wyróżnienia: 12 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 12 listopada 2019
  • Aktualizacja: 8 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 205
  • Wyświetleń na liście: 4 175
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku