Doradca ds. sprzedaży ubezpieczeń , praca biurowa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków"
  • bieżąca obsługa klienta na stanowisku agenta/doradcy ubezpieczeniowego
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • weryfikacja i ewidencja polis w systemie informatycznym
  • przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z Klientami
Co oferujemy:
  • pakiet szkoleń wdrażających, dających wiedzę merytoryczną oraz sprzedażową
  • możliwość rozwoju, pogłębiania wiedzy z zakresu ubezpieczeń
  • darmowe miejsce parkingowe
  • pakiet ubezpieczeń
  • stabilność zatrudnienia oraz pracę w przyjaznej atmosferze
  • wysoki komfort pracy w nowoczesnym, dobrze skomunikowanym biurze
  • pracę w godzinach 8:00-16.00 od poniedziałku do piątku
Nasze oczekiwania:
  • wysoka komunikatywność, swoboda w kontaktach z Klientami
  • zaangażowanie oraz sumienność
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń
  • obligatoryjne doświadczenie w pracy biurowej, w kontaktach z Klientami
  • wyższe wykształcenie
  • podstawowa znajomość pakietu OFFICE
Informacje o firmie
Działamy na rynku ubezpieczeniowym już od 1997 roku. Nasz zespół składka się z młodych, lecz doświadczonych, oraz wysoce wykwalifikowanych ludzi, którzy rzetelnie i profesjonalnie przedstawiają propozycje ubezpieczeń. Nasze biuro mieści się w centrum miasta, przy ulicy Starowiejskiej. Przez lata naszej działalności zyskaliśmy zaufanie i sympatię wielu Klientów.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).