Doradca Klienta w sklepie rowerowym

Ogłoszenie nieaktualne

Doradca Klienta w sklepie rowerowym

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Do sklepu rowerowego Wysepka w Gdańsku poszukujemy sprzedawcy, doradcy klienta.

Wymagania: znajomość branży rowerowej, pasja do rowerów, , dyspozycyjność, sumienność, punktualność, komunikatywność, pozytywna energia.

Obowiązki: obsługa klientów, sprzedaż rowerów i akcesoriów, pakowanie zamówień internetowych, dbanie o ekspozycję towaru oraz porządek w miejscu pracy.

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie, szkolenie produktowe, pracę sezonową/wakacyjną lub na stałe, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze, pracę w przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenia zawierające kilka słów o sobie oraz CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na maila, w tytule wpisując "Praca Doradca Klienta".


 
Informacje o firmie
Kochamy rowery. To nasze życie, pasja i biznes. Właśnie z tego powodu WYSEPKA funkcjonuje na mapie Trójmiasta już od 30 lat. Wierzymy, że rower jest dobry na wszystko i dla wszystkich. To wolność i pozytywny styl życia. To ludzie, natura i emocje. Dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie każdy znajdzie sprzęt o którym marzył, dopasowany do potrzeb i własnego charakteru.
Oferta WYSEPKI to wybór najlepszych produktów dostępnych na rynku. Jesteśmy zawodowcami dlatego autoryzowaną sprzedaż powierzyły nam czołowe rowerowe marki jak Specialized, Scott, Bergamont, Kross, Unibike, Marin, Puky, woom, a także Thule, Camelbak, Topeak, Basil, Ortlibe i wiele innych. Poza dwoma sklepami stacjonarnymi  w Gdańsku, zakupów można dokonać także przez internet na stronie www.wysepka.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65337731
  • Data wyróżnienia: 01.06.2023
  • Data wprowadzenia: 01.06.2023
  • Aktualizacja: 13.06.2023
Wróć do góry