Dyrektor mikroregionu

Branża / kategoria
Finanse,
Kadry / HR,
Obsługa klienta

Aktualizacja: 16 dni temu

Wymagania:

Twoje zadania:

  • budowanie i zarządzanie podległym zespołem
  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą klientów
  • zarządzanie działalnością podległych mKiosków mBanku
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • realizacja zadań biznesowych i planów sprzedażowych
  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników
  • dbanie o wysoki poziom jakości obsługi klientów

Obowiązki:

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów finansowych
  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami
  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe ( lub w trakcie studiów)

Oferujemy:

Od nas dostaniesz:

  • Rozbudowany system szkoleń i wsparcie trenera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

Nr. ref.: DM_11.19
Ogłoszenie podstawowe
mFinanse S.A.
Adres
Gdańsk, Gdynia
Ważne jeszcze 76 dni (do 06.02.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
  • Numer ogłoszenia: 63008173
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2019
  • Aktualizacja: 22 listopada 2019
  • Wyświetleń: 121
  • Wyświetleń na liście: 4 344
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku