Dyrektor Zarządzający Zakładem Meblarsko-Stolarskim

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Dyrektor / prezes
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Dyrektor Zarządzający Zakładem meblarsko-stolarskim
Miejsce pracy: Wejherowo LASTAR sp. z o.o.
Zapraszamy profesjonalistów, którzy ze świeżą energią będą realizować cele firmy. Jesteśmy Zespołem, który chce wygrywać - dbamy o formę każdego z „zawodników” i gramy w biznes zespołowo. Jesteśmy najlepsi i stale przekraczamy oczekiwania Klientów i Partnerów Biznesowych. Jednoczy nas otwartość w kontaktach, szczerość, inicjatywa, celebracja sukcesów. Lubimy zmiany, bo są dla nas szansą do rozwoju. Kierujemy się mądrą odwagą, śmiało bierzemy sprawy we własne ręce i stawiamy czoła wyzwaniom. Cechuje nas prostota w działaniu, szybkie wdrażanie dobrych planów. Ale potrzebny jest nam obecnie SZEF.
W związku ze strategią rozwoju poszukujemy doświadczonego Dyrektora Operacyjnego, który pomoże nam zrealizować założenia strategiczne. Zależy nam na długofalowym zwiększaniu skali działania, wykorzystując przy tym potencjał projektowanych i oferowanych produktów.
Do obowiązków będzie należeć:
  • Zaangażowanie w tworzenie strategii organizacji w oparciu o misję i wizję, w kierunku mebli Premium oraz stolarki okiennej
  • Zbudowanie pionowej struktury Zarządzania
  • Ustalanie ambitnych celów dla wzrostu, wydajności i rentowności,
  • Tworzenie skutecznych narzędzi dla mierzenia wydajności i efektywności procesów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Dostarczanie dokładnych i terminowych raportów przedstawiających stan operacyjny firmy,
  • Wspieranie utrzymania produktywności pracowników, dzięki wzmacnianiu kultury organizacyjnej opartej na otwartości, zaangażowaniu, współpracy i chęci wygrywania,
  • Zapewnienie skutecznej rekrutacji, wdrożenia do pracy, rozwoju zawodowego, zarządzania wydajnością i utrzymania pracowników wnoszących wartość dla organizacji,
  • Współpraca z managementem w budżetowaniu, prognozowaniu i alokacji zasobów,
  • Aktywne działanie dla zapewnienia skutecznego wdrożenia najlepszych praktyk we wszystkich działach firmy,
  • Współpraca w zarządzaniu wydatkami, z nastawieniem na osiąganie celów związanych ze wzrostem i rentowności,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji opartych na zaufaniu z kluczowymi klientami, partnerami, interesariuszami
Główne zadania:
  • kompleksowe doradztwo w zakresie obsługi finansowej .
  • inicjowanie, wdrażanie, nadzorowanie działań mających na celu poprawę jakości
    i efektywności funkcjonowania organizacji,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie organizacji,
  • analiza przepisów prawa oraz orzecznictwa , opracowywanie na ich podstawie strategii prawnych dla realizowanych projektów,
  • analiza i optymalizacja organizacji pracy,
  • kreowanie zmian organizacyjnych wpływających na optymalizację procesów biznesowych,
  • opracowywanie i aktualizacja regulaminów, procedur, instrukcji oraz innych obowiązujących w organizacji dokumentów,
  • tworzenie i modelowaniu struktury organizacyjnej.
Oczekiwania:
  • uprawnienia zawodowe , lub doświadczenie w Zarzadzaniu spółką z o.o.
  • minimum 5 letnie doświadczenie w obsłudze spółek,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanej firmie
  • umiejętność pracy pod presją, w dynamicznym środowisku biznesowym,
  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze oraz umiejętności wywierania wpływu,
  • nastawienie na bycie liderem inicjującym zmiany, zachęcającym do wdrażania nowych rozwiązań,
  • doświadczenie w angażowaniu otoczenia w zmiany organizacyjne,
  • analityczny umysł i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, gwarantujące sprawną komunikację z osobami z różnych szczebli organizacji.
Oferujemy:
  • perspektywiczną pracę na kluczowym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu na poziom Zarządu Spółki,
  • istotny wpływ na strategię i kierunek rozwoju organizacji,
  • pełną wyzwań pracę przy dużych, różnorodnych projektach,
  • bezpośredni wpływ na politykę firmy oraz możliwość kreowania i wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63442230
  • Data wyróżnienia: 28 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 28 maja 2020
  • Aktualizacja: 3 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 1 123
  • Wyświetleń na liście: 21 128