Dziennikarz kanału YouTube

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Redakcja / Dziennikarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pełna nazwa stanowiska na okresie próbnym Dziennikarz kanału YouTube

miejsce pracy: Gdynia Śródmieście

forma zatrudnienia: umowa o pracę lub inne
wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:
- Prowadzenie kanału o tematyce biznesowej, motoryzacyjnej, lifestylowej
- Przygotowywanie się do nagrań

Od kandydata wymagamy:
- Doświadczenia lub wykształcenia kierunkowego
- Profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków,
- Umiejętności postępowania z kamerą
- Poczucia humoru
- Pomysłu na swój sposób prowadzenia kanału

Gwarantujemy:
- Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
- Niezbędne narzędzia do pracy,
- Przygotowane do nagrań studio nagraniowe
- Odpowiednie warunki do pracy,
- Wdrożenie potrzebne do pracy,
- Możliwość skorzystania z karty Multisport,

Prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres mailowy [ukryte]

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną przed rozmową rekrutacyjną.

2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Ciebie na rozmowę do naszej siedziby w Gdyni.

3. Po pierwszym spotkaniu jesteśmy w stanie powiedzieć Tobie czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie
Car Lease Polska to firma w której stawiamy na jakość obsługi klienta. Tworzymy firmę, aby zarabiać pieniądze i dbamy o wspólne zadowolenie z pracy. Zależy nam na przyjaznej atmosferze i skutecznie realizujemy nasze założenia. Zapraszamy, poznaj nas oraz dołącz do naszego zespołu jeżeli wspólnie uznamy, że to Twoje miejsce!

Aktualizacja: 24.01.2024