Ekspert / Lider Zmiany z językiem niemieckim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w Dziale Wsparcia IT/Service Desk w organizacji globalnej.
  • Min. 6-12 miesięcy doświadczenia jako lider zmiany lub kierownik w Service Desk.
  • Wiedza na temat CMS i systemów zarządzania zgłoszeniami.
  • Szkolenia w obszarze ITIL.
  • Biegłość w językach niemieckim i angielskim.
Umiejętności i cechy:
  • Skupienie na kliencie i umiejętności komunikacyjne (w języku niemieckim).
  • Umiejętność podejmowania decyzji.
  • Praca zespołowa.
  • Zarządzanie personelem.

Rola i Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem Inżynierów Wsparcia.
  • Początkowa analiza zgłoszeń.
  • Przydzielanie zgłoszeń członkom zespołu.
  • Techniczne wsparcie zespołu.
  • Raportowanie postępów do Managera ds. Dostarczania Usług.
Kluczowe obowiązki:
  • Zapewnienie dostępu do aplikacji/narzędzi/miejsca pracy.
  • Szkolenia z obszaru ITIL.
  • Monitorowanie wyników zmian: FCR, zaległości, niedopełniający obowiązków.
  • Monitorowanie codziennej pracy.
  • Dokumentowanie oraz przekazywanie raportów.
  • Planowanie działań / analiza przyczynowa (RCA) niedociągnięć.
  • Identyfikowanie i planowanie sesji szkoleniowych.
  • Zarządzanie reklamacjami klientów (D-sat Recovery).
  • Analiza trendów i identyfikacja obszarów poprawy.
  • Udział w zarządzaniu zmianą i nowych szkoleniach.
  • Zatwierdzanie dokumentów bazy wiedzy.
  • Koordynacja z GRP w razie potrzeby.
  • Reagowanie na maile klientów.

Oferujemy:

  • Elastyczny pakiet świadczeń - karta Multisport, bony zakupowe, kafeteria MyBenefit.
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny.
  • Dobrowolny Fundusz Emerytalny.
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego: premie wakacyjne, dopłaty do żłobka itp.
  • Wydarzenia integracyjne i kulturalne dla pracowników.
  • Nagrody dla najlepszych pracowników.
  • Bonusy za polecenie pracownika.
  • Wsparcie relokacyjne - zakwaterowanie, podróż i inne wydatki.
  • Przyjazna i luźna atmosfera w pracy.

Aktualizacja: 17.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl