Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk/Elektromonter

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Poszukujemy elektromonterów przy wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych w obiektach na terenie trójmiasta i okolic.
Samochody służbowe jeżdżą z okolic Wejherowa, Przywidza, Trąbek Wielkich, Kolbud-możliwość dojazdu bezpośrednio na prowadzone inwestycje.
Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji elektrycznych i teletechnicznych na obiektach deweloperskich, biurowych i magazynowych.
Poniżej kilka zdań na temat tego co oferujemy i jednocześnie wymagamy na danym stanowisku, stawki godzinowe ulegają zmianie wraz z angażowaniem pracownika. Praca w tygodniu 9godz. dziennie.(z czego 30minut przerw)
Praca w soboty 6godz.(z czego 30minut przerw)-tylko dla chętnych +50%stawki

NIE PRACUJEMY W DELEGACJACH

Obecnie prowadzone inwestycje:
1.Gdynia Wzgórze Bernadowo-do 02.2024
2.Gdańsk -Ulica Ofiar Grudnia 70-  do 12.2023

Elektromonter:

Wymagania:
*Umiejętność czytania projektów elektrycznych
*Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2lata

Obowiązki:
*Montaż tras kablowych
*Montaż okablowania
*Montaż osprzętu elektrycznego.

Oferujemy:
*Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
*Możliwość rozwoju
*Praca w miłej  atmosferze
*Praca na terenie trójmiasta.
*Stawka od 24zł-28zł/rękę
*Premia frekwencyjna
*Odzież oraz niezbędne narzędzia do pracy
*Umowa na okres próbny od 1 miesiąca do 3 miesięcy
*Umowa o pracę po okresie próbnym

Proszę wysyłać cv na adres [ukryte]
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 16.05.2023