Event Manager

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
6 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Eventy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji eventowych w Polsce.
Współpracujemy z największymi firmami w kraju przy ciekawych i wymagających projektach eventowych.

Obowiązki:
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • kreowanie wydarzeń, tworzenie scenariuszy eventów
  • przygotowanie ofert, prezentacji, wycen, dokumentów przetargowych
  • organizacja, zarządzanie, koordynacja i nadzór nad powierzonymi projektami eventowymi (od oferty przez koordynację wydarzenia po rozliczenie)
  • budżetowanie, zarządzanie finansami i rozliczenie powierzonych projektów eventowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami, podwykonawcami, dostawcami oraz negocjowanie warunków współpracy i cen
  • dbanie o wizerunek marki i jej godne reprezentowanie na rynku
  • zapewnienie wysokiej i profesjonalnej jakości świadczonych usług
Wymagania:
  • pasja związana z organizacją eventów
  • doświadczenie w organizacji eventów firmowych (najlepiej po stronie agencji) min. 2 lata - warunek konieczny
  • znajomość specyfiki pracy w agencji eventowej
  • doskonała znajomość programu MS Office
  • umiejętność swobodnej pracy w systemach typu CRM, programach i aplikacjach internetowych
  • umiejętność zarządzania projektami, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • gotowość do pracy w terenie i częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • podstawowe wynagrodzenie oraz wysokie premie za zrealizowane z sukcesem projekty eventowe
  • możliwość i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • dodatkowe bonusy w postaci voucherów na wydarzenia kulturalne, pobyty w Hotelu etc.
  • dofinansowanie lub pełen zwrot kosztów szkoleń, kursów, udziału w eventach branżowych
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • jasne oraz stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności
  • możliwość rozliczenia w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • pracę przy ciekawych projektach eventowych

Zgłoszenia (CV + portfolio) prosimy kierować na adres: [ukryte]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Event Managera prowadzonego przez Nord Events Michał Węgrzyn z siedzibą w Gdańsku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63246564
  • Data wyróżnienia: 12 lutego 2020
  • Data wprowadzenia: 12 lutego 2020
  • Aktualizacja: 13 lutego 2020
  • Wyświetleń: 1 405
  • Wyświetleń na liście: 4 406