Ogłoszenie nieaktualne

Główna/y Księgowa/y

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: Księgowa/2024

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem księgowym
  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki.
  • Nadzór nad procesem zamykania okresów księgowych.
  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość finansową i podatkową: sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów dla NBP, GUS, US, banków lub innych podmiotów.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i dokumentacji podatkowej.
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (audyt, US, banki).
  • Prowadzenie rejestrów wymaganych przepisami prawa bilansowego i podatkowego
  • Kalkulacja i księgowanie rezerw i odpisów
  • Kontrola dokumentów i księgowań, okresowa analiza i uzgadnianie kont.
  • Weryfikacja naliczenia listy płac.
  • Nadzór nad właściwym zarządzaniem majątkiem firmy, w tym rozliczenie Inwentaryzacji.
  • Szkolenie kadry zarządzającej w zakresie regulacji dot. finansów i księgowości w celu zapewnienia prawidłowości procesów.
  • Zapewnienie właściwych polityk wewnętrznych i procesów obowiązujących w Polsce.
  • Tworzenie kultury bezpiecznego środowiska pracy a także banku wiedzy w organizacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów i rachunkowości
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, znajomość i zrozumienie jej zasad,
  • Bardzo dobrze komunikuje się z zespołem i lubi pracę w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość Ms Excel i j. angielski
  • Mile widziane doświadczenie pracy w Navision
  • Otwartość na zmiany/wyzwania, wykazywanie inicjatywy, proaktywne podejście do pracy i zaangażowanie w prowadzone projekty.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Umowa o pracę  oraz niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów:
    • Program Wsparcia Pracowników (Employee Assistance Program) m.in. wsparcie w sprawach prawnych, finansowych i innych
    • Bardzo dobra prywatna opieka medyczna (opieka stomatologiczna, rehabilitacja, dietetyka, psycholog) z możliwością preferencyjnych warunków również dla członków rodziny
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego pokrywanego przez pracodawcę
    • Premia wakacyjna raz w roku
    • MyBenefit (kafeteria  wyboru: siłownia, kino, teatr, zakupy w sklepach sportowych i innych)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom

Aktualizacja: 07.03.2024