GRAFIK KOMPUTEROWY / DTP OPERATOR

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Marketing / PR,
Grafika / Fotografia / Reklama
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 miesięcy temu

BRAND FACTOR
agencja all in marketing & design działająca na terenie całego kraju oraz Europy, zespół specjalistów wspierający działania marketingowe renomowanych marek w branży motoryzacyjnej, sportowej, spożywczej. Firma uczestniczy w opracowaniach ogólnopolskich kampanii społecznych, ekspozycji sklepowych i targowych, projektach linii opakowań oraz szerokiego spektrum designu. Brand Factor jest działem marketingu i przygotowania produkcji dla wielu trójmiejskich firm, reaguje na potrzeby zarówno znanych dynamicznych brandów jak i placówek urzędowych oraz lokalnego biznesu w Trójmieście.

Grafik Komputerowy / DTP Operator

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska:
  • projektowanie i skład materiałów graficznych i reklamowych
  • przygotowanie materiałów do druku i publikacji web
  • samodzielna kreacja logotypów, motywów w oparciu o wytyczne działu marketingu i produkcji
  • praca stacjonarna w placówce firmy – studio Gdynia
  • współpraca z drukarniami; producentami materiałów opakowaniowych i POS
  • prowadzenie dokumentacji, starennej biblioteki i archiwum prac do użytku wszystkich działów

Umiejętności i doświadczenie, które będą atutami nowego członka zespołu:
  • biegła znajomość programów graficznych Adobe [ Illustrator, Photoshop, dodatkowo InDesign ]
  • umiejętność przygotowania materiałów do druku
  • umiejętność pracy z pozostałymi działami i koordynacja projektów z potrzebami produkcji
  • samodzielność w przygotowaniu materiałów i dyscyplina w szybkości finalizacji zadania
  • zdolność dopasowania się do współpracy i konstruktywnej krytyki w kreatywnym zespole
  • poczucie kompozycji i estetyki nastawionej na współczesną komunikację rynkową
  • skrupulatność, rzetelność; odpowiedzialność niosąca za sobą wielkonakładowe produkcje
  • doświadczenie w pracy z drukarniami, agencjami mediowymi, producentami opakowań, katalogów
  • własne portfolio prac DTP lub kreatywnego designu
Oferujemy:
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju doświadczenia we współpracy z dużymi markami
  • Praca od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku
Czekamy na Twoje CV wraz z linkiem do portfolio
BRAND FACTOR  |  GOOD THINGS WILL HAPPEN SOON
Informacje o firmie
Jesteśmy ulepieni z wielu gatunków gliny marketingowej.
Umiemy szeroko spojrzeć, zaplanować i precyzyjnie egzekwować. Doświadczeni wyzwaniami projektowymi, logistycznymi, eventowymi na poligonach reklamowych Warszawy, Trójmiasta, Poznania oraz Amsterdamu, Madrytu, Birmingham, Essen, Sztokholmu - wiemy gdzie są szanse oraz gdzie czyhają kryzysy.
Uwielbiamy budować i klarować komunikację marek z klientami.

to agencja marketingu zintegrowanego.
Wiemy co i jak zrobić, aby zbudować od podstaw
lub wydobyć ten poszukiwany czynnik marki.

GOOD THINGS WILL HAPPEN SOON...

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62365209
  • Data wyróżnienia: 14 marca 2019
  • Data wprowadzenia: 14 marca 2019
  • Wyświetleń: 793
  • Wyświetleń na liście: 15 403