HR Business Partner

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu

Dla naszego Klienta, dostawcy platformy do obsługi prezentacji online, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Współtworzenie i aktualizacja narzędzi i rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doradztwo menadżerskie w zakresie zarządzania pracownikami
  • Projektowanie i realizacja programów rozwojowo- szkoleniowych w firmie, w tym prowadzenie sesji Development Centre
  • Koordynowanie procesu rozmów rozwojowych i proponowanie działań mających na celu podniesienie efektywności zespołów
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie
  • Koordynowanie programu wprowadzania nowych pracowników do organizacji
  • Współpraca z firma zewnętrzną w obszarze kadrowym
  • Współpraca ze Specjalistą ds. administracyjnych w organizacji eventów
  • Obsługa pracowników w sprawach personalnych
Wymagania:
  • Masz doświadczenie w pracy w obszarze HR min. 5 lata, w tym doświadczenie jako HRBP, optymalnie w branży IT
  • Samodzielnie prowadzisz rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz wyższe menedżerskie, także metodą direct search
  • Znasz nowoczesne narzędzia i najlepsze praktyki HR w obszarze zarządzania, rekrutacji, komunikacji, budowania zaangażowania, motywowania, ocen okresowych, szkoleń i rozwoju pracowników
  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu sesji Development Centre
  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu psychologii lub zarządzania zasobami ludzkimi
  • Cechuje Cię wysoki poziom zdolności interpersonalnych: umiejętność budowania relacji, zdolności negocjacyjne, asertywność
  • Posiadasz dużą wiedzę z zakresu zarządzania i umiesz mądrze doradzać w sprawach personalnych i rozwiązywać złożone problemy
  • Wyróżniasz się samodzielnością, dynamizmem oraz bardzo dobrą organizacją własnej pracy
  • Posiadasz dobrą znajomość zagadnień z zakresu przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobrze władasz językiem angielskim, w mowie i w piśmie (min. B2)
  • Atutem będzie umiejętność prowadzenia szkoleń
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę/ B2B na 1,5 roku z możliwością przedłużenia
  • Pracę w dynamicznym środowisku oraz przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole
  • Różnorodne wyzwania i ciekawe projekty
  • Darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
  • Pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne
  • Bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych
  • Numer ogłoszenia: 63009200
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 6 listopada 2019
  • Aktualizacja: 12 listopada 2019
  • Wyświetleń: 243
  • Wyświetleń na liście: 4 779