Informatyk, Specjalista ds. IT

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Firma Netservice istnieje na rynku od ponad 16 lat. Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne dla biznesu jak również klienta indywidualnego.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie systemów/aplikacji IT klientów zdalnie i na miejscu,
  • Przyjmowanie zgłoszeń użytkowników i rejestracja w systemie Helpdesk,
  • Nadzór techniczny nad infrastrukturą serwerową i sieciową naszych klientów,
  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych oraz urządzeń mobilnych,
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej,
  • Rozwiązywanie zdalne i lokalne problemów sprzętowych i programowych na stacjach roboczych użytkowników oraz na urządzeniach mobilnych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie o profilu IT lub pokrewnym,
  • Umiejętność testowania, diagnozowania urządzeń (desktopy, laptopy, urządzenia mobilne, drukarki),
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywności i bardzo dobra organizacji pracy,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, pakietu Office oraz sprzętu komputerowego,
  • Znajomość platformy Windows Server - zagadnień Active Directory, Group Policy
  • Umiejętność konfiguracji podstawowych usług sieciowych DNS, DHCP, NAT, VPN, HYPER-V
  • Znajomość zasad budowy sieci LAN, WAN, Wi-Fi oraz umiejętność konfiguracji urządzeń w sieciach TCP/IP na poziomie administracyjnym,
  • umiejętność diagnozowania/drobnej naprawy sprzętu komputerowego, wymiana matryc w laptopach, wymiana klawiatur w laptopach
  • tworzenie, monitorowanie, zarządzanie i przywracanie kopii zapasowych, konfiguracja serwerów plików typu NAS
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o zlecenie ( do dwóch miesięcy ), po okresie próbnym umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.
CV w formie PDF wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę wysyłać pod adres:  [ukryte] .
W treści wiadomości proszę podać parę informacji o sobie, wykształceniu i posiadanych umiejętnościach. Informacje o dodatkowym doświadczeniu oraz certyfikatach będą mile widziane.

NETSERVICE zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64330739
  • Data wyróżnienia: 18.01.2022
  • Data wprowadzenia: 17.06.2021
  • Aktualizacja: 18.01.2022