Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
  • przygotowywanie procesów technologicznych
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją i kosztorysem, prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac
  • nadzór nad pracami podwykonawców
  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych
  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru
  • inwentaryzacja sprzętu i urządzeń
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, co najmniej I stopnia, na kierunku Budownictwo
  • nie wymagamy doświadczenia – możesz zdobyć je w naszym gronie
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • elastyczność w formie zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach na terenie Trójmiasta
  • możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy
Informacje o firmie
NORTHBAU Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju, ze szczególnym naciskiem na rynek Trójmiejski.
Realizujemy wszelkiego rodzaju inwestycje od stanu surowego po inwestycje biurowe, mieszkaniowe, handlowe, medyczne, użyteczności publicznej, infrastrukturalne, nowe obiekty jak i modernizacja istniejących obiektów.

Aktualizacja: 24.03.2024