Ogłoszenie nieaktualne

Inżynier Budowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub pokrewne),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych,
  • Współpraca z zespołem projektowym i podwykonawcami,
  • Kontrola jakości oraz terminowości wykonywanych prac,
  • Sporządzanie raportów postępu prac oraz dokumentacji wykonawczej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • Pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Aktualizacja: 09.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl