Inżynier ds. ofertowania

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 300
Wynagrodzenie brutto (do)
3 971
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Mechanika
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 dni temu

STANOWISKO: Inżynier ds. ofertowania
LOKALIZACJA: Gdańsk

OPIS OGŁOSZENIA:
W związku z powiększeniem działu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Konstruktor/ Inżynier sprzedaży/ inżynier ds. ofertowania

WYMAGANIA
  • ukończone studia techniczne (branża budowlana, instalacyjna, mechaniczna),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy , praktyki - mile widziane,
  • dobra obsługa programów wspomagających projektowanie,
  • umiejętność rysowania w programie AutoCad 2D, 3D
  • dobra znajomość funkcjonalności arkuszy kalkulacyjnych Excel,
  • posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym,
  • samodzielna, dobra organizacja pracy nad zleconymi projektami,
  • energiczność i pomysłowość,
  • chęć pracy jako konstruktor lub w dziale sprzedaży.
OBOWIĄZKI PRACOWNIKA
  • wsparcie działu projektowego,
  • wsparcie działu sprzedaży,
  • obsługa projektów,
  • kontakt z kontrahentami i innymi działami,
  • projektowanie,
  • przygotowanie dokumentacji do oferty.
OFERUJEMY
  • wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące) następnie umowa o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • wsparcie innych uczestników zespołu projektowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Zarejestruj się i zaaplikuj na tą ofertę pracy na stronie www.oriens.eu.
Polub nas na Facebooku @orienseu !

Zapraszam do kontaktu.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 16 godzin temu
o...@orien... Wyświetl e-mail
Oriens HR
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Ważne jeszcze 23 dni (do 15.11.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Oferujemy zatrudnienie w dziedzinie wentylacji. Poszukujemy monterów wentylacji oraz osób znających się na obróbce metalu, ale nie tylko. Rekrutujemy również specjalistów z różnych dziedzin. Działamy na...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
NIP
5922280720
oriens.eu/
  • Numer ogłoszenia: 63828545
  • Data wyróżnienia: 16 października 2020
  • Data wprowadzenia: 16 października 2020
  • Aktualizacja: 19 października 2020
  • Wyświetleń: 616
  • Wyświetleń na liście: 18 207
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku