Kadrowa

Ogłoszenie podstawowe

Kadrowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Podwykonawca budowlany firma Bet-Bud Transport Sp.zo.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Benzynowej 17 do swojego biura poszukuje Główną Kadrową.
Twój zakres obowiązków
  • obsługa programu Symfonia - kadry i płace,
  • obsługa programu Płatnik - warunek konieczny,
  • naliczanie listy płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • cały proces zatrudniania oraz rozwiązywania umów o pracę,
  • naliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, ekwiwalentów, delegacji,
  • naliczanie godzin pracowników,
  • zamawianie odzieży roboczej i rozliczanie,
  • inne prace związane z kadrami,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.
Nasze wymagania:
Zatrudnimy samodzielną kadrową z doświadczeniem - warunek konieczny.
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
To oferujemy:
  • pracę stacjonarną w biurze w Gdańsku od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
  • wolne soboty
  • bezpłatne miejsca parkingowe pod biurem
  • wynagrodzenie płatne na czas
  • obiady pracownicze co piątek
  • pomoc i wsparcie wszystkich działów od pierwszego dnia pracy
  • umowę o pracę

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Karolina

570696... Wyświetl numer
s...@bet-b... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Rudniki
Benzynowa 17
SMS
Wyświetl numer