Kelner / Kelnerka - Focus Hotel Gdańsk

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli.
Mamy hotele w Gdańsku, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Chorzowie, Elblągu,  Warszawie , Bydgoszczy,  Lublinie oraz Sopocie. 
Planujemy kolejne otwarcia obiektów w Polsce.

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty dołącz do nas!

Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:
Kelner /  Kelnerka

do Focus Hotel Gdańsk
(ul. Elbląska 85 )


Oczekiwania wobec kandydatów:
·        znajomość języka angielskiego / niemieckiego mile widziana
·        doświadczenie w obszarze obsługi Gości
·        doświadczenie w pracy w restauracji mile widziane
·        samodzielność i dynamizm w działaniu

Najważniejsze obowiązki:
·        bieżąca obsługa Gości Hotelowych
·        umiejętność kreowania dobrego wizerunku hotelowej gastronomii

Oferujemy:
·        pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
·        możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli
·        stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na email: [ukryte]

INFORMACJA:
Administratorem Danych Osobowych jest FOCUS HOTELS S. A z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 40 (dalej ,,FOCUS HOTELS ”). Jednocześnie informujemy, iż Administrator Danych Wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (,,IOD’’), adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa,Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a , Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65122949
  • Data wyróżnienia: 05.12.2022
  • Data wprowadzenia: 05.12.2022