Kierowca kat. C hakowiec cały lub pół etatu

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma KONBRUD, istniejąca na trójmiejskim rynku już od ponad 35 lat, poszukuje pracownika na stanowisku:
kierowcy samochodu ciężarowego typu hakowiec.

Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasowym.

WYMAGANIA:
• prawo jazdy kat. C
• aktualne orzeczenie psychotechniczne
• kurs na przewóz rzeczy
• świadectwo kwalifikacji zawodowej
• mile widziana znajomość topografii trójmiasta i okolic
• samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

OBOWIĄZKI:
• prowadzenie samochodu ciężarowego powyżej 3,5t - hakowiec
• obsługa klientów
• dbałość o powierzony sprzęt

OFERUJEMY:
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• dobre warunki zatrudnienia
• przyjazną atmosferę w pracy
• praca stacjonarna od poniedziałku do piątku 7:00 - 16:00
• premie uznaniowe, świąteczne
• dodatkowe ubezpieczanie

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV na nasz adres e-mail.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Aktualizacja: 08.03.2024