Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca kat. C

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Motoryzacja,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy kierowcy kat. C do pracy na stanowisku kierowca - operator podnośnika koszowego. Praca w Trójmieście. Nie wymagamy uprawnień operatora podnośnika.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • kierowanie pojazdami pow. 3,5 t
  • operowanie podnośnikiem koszowym
  • dbałość o terminowość i punktualność
  • dbałość o sprawność i bezpieczeństwo maszyny, wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych
  • zaangażowanie

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kat. C
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego w terenie miejskim
  • mile widziane doświadczenie i uprawnienia do operowania podnośnikiem
  • brak ograniczeń wiekowych kandydata

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudninie
  • pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy przy zatrudnieniu na część etatu
  • pomoc w zdobyciu uprawnień UDT do obsługi podnośników koszowych
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą wielobranżową ze stabilną pozycją na rynku. W skład naszej działalności m.in. wchodzą usługi w zakresie wynajmu samochodowych podnośników koszowych z kierowcą - operatorem.
Obecnie prowadzimy rekrutację kierowców kat. C na stanowisko kierowcy - operatora podnośnika koszowego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

Aktualizacja: 12.03.2024