Kierowca kat. C - operator pompy do betonu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy pracowników na stanowisku: Kierowca – Operator Pompy do Betonu
Miejsce pracy: Trójmiasto,
Forma współpracy: współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą,

Główne zadania:
  • Przepompowywanie betonu towarowego;
  • Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności;
  • Przestrzeganie i promowanie zasad przepisów BHP;
  • Właściwa organizacja stanowiska pracy zgodna z zasadami BHP;
  • Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń.
Nasze wymagania:
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia;
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C;
  • Dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • Zasadnicze wykształcenie mechaniczne (bądź też inne średnie wykształcenie techniczne);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora pompy do betonu;
  • Posiadanie uprawnień operatora pompy do betonu wydanych przez Instytut Budownictwa i Górnictwa Skalnego lub gotowość do ich uzupełnienia.
To oferujemy:
  • Atrakcyjne stawki w ramach współpracy - płacone zawsze na czas;
  • Pracę na solidnym, bezpiecznym sprzęcie;
  • Współpracę z dużą i stabilną firmą o globalnym zasięgu;
  • Dobrą atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku.

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych będzie CEMEX Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
- listownie na adres: ul. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
- przez e-mail: cemexpolska@cemex.com
- telefonicznie: +48 (22) 571 41 00.
2. Inspektor ochrony danych
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem możesz się kontaktować w następujący sposób:
- listownie na adres: CEMEX Polska sp. z o.o., IOD, ul. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa,
- przez e-mail: privacy_poland@cemex.com.
3. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby:
ocenić Twoje kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
ocenić Twoje zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które aplikujesz;
wybrać odpowiednią osobę do pracy u nas.
Za Twoją odrębną zgodą będziemy przetwarzać Twoje dane także do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest:
Przepis prawa (art. 221 § 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe wskazane przez Ciebie; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia gdy jest to niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku.
Niezbędność przetwarzania do zawarcia umowy o pracę.
Twoja zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazujesz nam dane inne niż wskazane powyżej.
Wyraźny przepis prawa w przypadku innych danych osobowych niż określone powyżej, gdy jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z takiego przepisu.
Nasz prawnie uzasadniony interes w razie przekazywania Twoich danych innym spółkom z grupy kapitałowej CEMEX Twoja zgoda na przetwarzanie danych do celów prowadzenia przyszłych rekrutacji.
4. Okres przechowywania danych osobowych
Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe przez trzy miesiące od momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz.
Jeżeli wyraziłeś odrębną zgodę na przetwarzanie danych do celów przyszłych rekrutacji, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres 2 lat od momentu ich zebrania.
5. Odbiorcy danych
Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe:
naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. dostawcom usług IT, usług rekrutacyjnych. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami;
innym spółkom z grupy kapitałowej CEMEX w celach administracyjnych.
6. Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy
Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do Meksyku, Stanów Zjednoczonych, Indii, Kostaryki, Brazylii, do innych spółek z grupy kapitałowej CEMEX oraz do zewnętrznych dostawców usług IT w tych krajach. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia dotyczące przekazywania danych. Zabezpieczenia te zapewniamy za pomocą umowy dotyczącej przekazywania danych osobowych między nami a odbiorcami danych osobowych. Umowę zawarliśmy zgodnie ze standardowymi klauzulami ochrony danych przyjętymi przez Komisję Europejską. Przysługuje Ci prawo do uzyskania kopii umowy dotyczącej przekazywania danych osobowych aby ją uzyskać, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych.
7. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych
Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,
2. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
3. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,
4. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,
5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
6. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych ze względu na Twoją szczególną sytuację w przypadkach, kiedy przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
7. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje Ci tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody.
Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej)
Prawo wycofania zgody
W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody (czyli dane przekazane w CV i w liście motywacyjnym, inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; dane kontaktowe; wykształcenie; kwalifikacje zawodowe; przebieg dotychczasowego zatrudnienia lub przetwarzanie danych w celach prowadzenia przyszłych rekrutacji) masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email privacy_poland@cemex.com, na adres pocztowy CEMEX Polska sp. z o.o., IOD, ul. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa.
Prawo wyrażenia sprzeciwu
W zakresie, w jakim przetwarzamy Twoje dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu masz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Twoją szczególną sytuację.
Prawo wniesienia skargi do organu
Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aktualizacja: 12.03.2024