Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Wymagania:

  • Zatrudnimy pracownika na stanowisko kierowca / magazynier z prawem jazdy kat. B i C oraz uprawnieniami do obsługi wózków widłowych
  • Wymagane minimum dwu-letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • Obsługujemy bardzo wymagających klientów, zatem od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, sumienności i rzetelności.
Obowiązki:

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz, począwszy od artykułów łazienkowych, podłóg drewnianych, drzwi, mebli i oświetlenia.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało dowożenie towarów do naszych klientów, rozładunek oraz w przypadku braku zleceń transportowych praca na magazynie, a więc przyjmowanie dostaw oraz wykonywanie prac porządkowych.

Oferujemy:

  • pracę w solidnej firmie, z kilkunastoletnim stażem,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową,
  • bardzo dobre warunki socjalne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Chwaszczyno
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 60906839
  • Data wyróżnienia: 13 lutego 2019
  • Data wprowadzenia: 31 października 2017
  • Aktualizacja: 5 lutego 2019
  • Wyświetleń: 1 660
  • Wyświetleń na liście: 92 383