Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Obowiązki:
  • Dostarczanie towarów i produktów do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem dostaw

  • Pobieranie towarów z magazynu lub lokalizacji składowania

  • Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z zaleceniami i procedurami firmy

  • Sprawdzanie poprawności zamówień i ilości towarów przed wyjazdem z magazynu

  • Zachowanie bezpieczeństwa w trakcie jazdy i przestrzeganie przepisów drogowych

  • Monitorowanie stanu pojazdu i regularne przeprowadzanie konserwacji oraz napraw, jeśli to konieczne

  • Podejmowanie wszystkich interakcji z klientami i innymi pracownikami firmy w profesjonalny sposób

  • Raportowanie do przełożonych wszelkich problemów i nieprawidłowości dotyczących dostaw i pojazdów

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pojeździe dostawczym

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych związanych z dostawami.
Wymagania:

Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego

    • Aktualne prawo jazdy kategorii B lub C

    • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego

    • Umiejętność planowania tras i rozładunku towarów

    • Zdolności organizacyjne i odpowiedzialność

    • Dobra znajomość obsługi samochodu dostawczego

    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

    • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    • Znajomość podstawowych narzędzi nawigacyjnych (GPS, mapy)

    • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku, włącznie z weekendami i świętami

    • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu kierowcy dostawcy

    • Bezpieczne i umiejętne prowadzenie pojazdu w celu minimalizowania ryzyka wypadku drogowego.

    Aktualizacja: 26.03.2024